Wyzwanie – Alfabet Skutecznego Biznesu

Twój nowy i usprawniony biznes w 28 DNI

START 01.02.2021

DLA KOGO JEST TO WYZWANIE?

Bez względu na to, czy prowadzisz usługi czy produkcję; czy jest to biznes online, czy stacjonarny, wiedza jaką zdobędziesz w czasie tego wyzwania to podstawa sprawnie funkcjonującej i dochodowej firmy.

* Jeżeli już prowadzisz własną firmę to warto czasem wrócić do podstaw, odświeżyć i zaktualizować wiedzę w oparciu o posiadane doświadczenia.

* Jeżeli dopiero planujesz prowadzenie biznesu, to to wyzwanie powinno być pierwszym krokiem w przygotowaniach do niego.

CO SKŁADA SIĘ NA WYZWANIE?

* przez 28 dni lutego, codziennie otrzymasz email z wiedzą teoretyczną i narzędziami
* każdy kolejny dzień, to kolejna litera alfabetu
* na każdą literę otrzymasz wiedzę z zakresu zarządzania i organizacji oraz niestandardowe ale bardzo istotne wparcie mentalno – mentoringowe
* ostatnie dni będą podsumowaniem i rozszerzeniem kluczowych elementów

JAKIE REZULTATY PRZYNIESIE WYZWANIE?

* powszechnie znane pojęcia biznesowe będą w końcu nie tylko zrozumiałe, ale od razu będziesz wiedzieć, jak je zastosować
* nauczysz się tylko tego, co naprawdę przyda Ci się w Twojej firmie
* stosując zalecenia z wyzwania już po kilku dniach zaobserwujesz usprawnienie twojego biznesu, a jeżeli dopiero zaczynasz to zaoszczędzisz czas i pieniądze znając najważniejsze podstawy

Dla bardziej wymagających będzie również dostępna dodatkowa oferta z rozszerzeniem omówionego w wyzwaniu materiału i większą ilością praktycznych narzędzi.

To jedyne w tym roku bezpłatne i tak obfite w praktyczną wiedzę wyzwanie.

Zapisy na wyzwanie zostały już zamknięte, ale zapraszam Cię na następne.

Zapisz się na newsletter i nie przegap nowych, bezpłatnych materiałów!

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.