Co? Gdzie? Kiedy? Jak? Dlaczego? ...
aby biznes był sprawny, przyjemny i przede wszystkim dochodowy.

Czy choćby jedno z tych pytań padło z Twoich ust w ostatnich dniach? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu, by rozwiać wszelkie wątpliwości i znaleźć niezbędne informacje pomocne w prowadzeniu Twojej firmy.

Aby stworzyć tutaj kompendium niezbędnej wiedzy dla biznesu, swoje działania skupiam na tworzeniu:

Kiedy inni myślą, że leżysz i pachniesz.

Tylko Ty wiesz, że Twój biznes, choć czasem jednoosobowy, to rozbudowana machina, która nie może zawieść Ciebie i Twoich klientów.

Od pierwszego dnia w Twojej firmie lista obowiązków na tydzień jest dłuższa niż kiedykolwiek wcześniej. Często wykonujesz topowe zawody świata (prawnik, księgowy, grafik, sprzedawca, IT) bez wcześniejszego przygotowania.

Dołożę wszelkich starań, by te strony zawsze zawierały nie tylko wiarygodne, ale też pisane zrozumiałym językiem informacje i aby pakiety szkoleniowe były dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli zechcesz się zająć tylko jedną sprawą, a poza tym totalnie skupić na pracy, albo będziesz uprawiać multitasking i robić totalnie wszystko, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Chcę, by każdy przedsiębiorca bez wyjątku, zauważył szybki i pozytywny wpływ dokonanych zmian, dlatego w ramach tego projektu, skupiam się na kluczowych elementach, jakimi są między innymi:

Zawsze ktoś stoi za sterami

Mam na imię Kasia. Jestem twórcą projektu “Promotor Biznesu”.

Skąd taki pomysł? Bo szczerze popieram i promuję każde przedsięwzięcie, a small business to pojęcie, które uwielbiam i wspieram całą sobą.

Mam doświadczenie w zarządzaniu firmami innych oraz w prowadzeniu swoich własnych biznesów.  Od 2008 roku, jako freelancer pomogłam tysiącom przedsiębiorców. Stojąc w cieniu właścicieli prężnie działających firm, pękam z dumy, że jestem ich częścią. Ten projekt to odpowiedź na ciągłe pytania i potrzeby przedsiębiorców.

Jeśli masz ochotę poznać mnie i mój team lepiej, to zapraszam na stronę – PRO-team.

Ja edukuję i dostarczam narzędzia, Ty zbierasz korzyści!

Z moją pomocą Twój biznes ma szansę być dochodowy, sprawny i przyjemny.

Nic się jednak samo nie zrobi. Czas zatem wziąć się do pracy.

A tam, gdzie są pytania/problemy – tam, pamiętaj, z pomocą przychodzi PROMOTOR BIZNESU.